Call of Duty: Modern Warfare نام نسخه جدید Call of Duty است

اخبار گیم | با ما همراه باشید

Call of Duty: Modern Warfare نام نسخه جدید Call of Duty است

۲۴۲ بازديدجیسون شرایر، سردبیر کوتاکو، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare نام نسخه ۲۰۱۹ کالاف دیوتی است.این اواخر اخبار مختلفی حول مجموعه Call of Duty منتشر می‌شود. در میان این اخبار شایعه شده است که نسخه بعدی این مجموعه ادامه‌ای برای Modern Warfare است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در حال ساخت ریبوت Modern Warfare است.

جیسون شرایر، سردبیر بخش اخبار کوتاکو، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare، نام نسخه‌ی بعدی کالاف دیوتی است که در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود. در ادامه جیسون شرایر اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare تقریبا یک ریبوت برای این مجموعه است. ازاین‌رو شاهد استفاده از این نام هستیم. نکته‌ی جالب این است که اولین نسخه از مدرن وارفر، Call of Duty 4: Modern Warfare نام گرفته بود و حال، چهارمین نسخه از این مجموعه به‌صورت Call of Duty: Modern Warfare معرفی می‌شود.

در ادامه LongSensation در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که این بازی در تاریخ ۹ خرداد ماه (۳۰ مِی) به‌صورت رسمی معرفی خواهد و اطلاعات بیشتری در دسترس کاربران قرار داده می‌شود. باید تا تاریخ ذکر شده منتظر ماند و ببینیم اکتیویژن (Activision) و استودیو اینفینیتی وارد چه مواردی را برای کاربران در نظر گرفته‌اند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.