راهنمای چالش های فصل ششم بازی Fortnite | هفته نهم

۳۲۰ بازديد

چالش‌های هفته نهم از فصل ششم بازی Fortnite در دسترس قرار گرفته‌اند و در این مقاله راهنمای دریافت این چالش‌ها را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

 

فصل ششم بازی Fortnite، چالش‌های متفاوتی را نسبت به فصل‌های گذشته دارد. کم کم به اواخر فصل ششم نزدیک شده‌ایم و در هفته‌ی نهم از فصل ششم بازی فورتنایت، با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوید که بر پایه آسیب رساندن به سایر دشمنان طراحی شده‌اند و یک مینی گیم متفاوت هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. چالش‌های بازی فورتنایت در روزهای پنجشنبه ساعت ۴:۳۰ به وقت ایران در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و در ادامه می‌توانید راهنمای دریافت چالش‌های هفته نهم را مشاهده کنید.

چالش‌های هفته نهم فصل ششم

چالش‌های تمامی بازیکنان

  • Get 30s of a Airtime in a Vehicle (ثبت رکورد/۳۰ ثانیه)
  • Get a Score of 10 or more on Different Carnival Clown Boards (کسب امتیاز و شلیک به بادکنک/سه بار)
  • Stage 1: Consume Mushrooms (استفاده از قارچ/درجه سختی Hard/ چهار بخش)

چالش‌های دارندگان بتل‌پس

  • Deal Damage to Players with a Clinger, Stick Bomb or Grenade (آسیب رساندن از طریق مواد منفجره/میزان آسیب رسانی ۳۰۰)
  • Deal Damage to Opoonent Structures with Dynamite (آسیب رساندن به ساخت و ساز حریف/میزان آسیب رسانی ۱۰ هزار)
  • Rocket or Grenade Launcher Eliminations (کشتن دشمنان از طریق سلاح خاص/درجه سختی Hard/سه نفر)
  • Stage 1: Deal Damage with Grenades to Opponents (آسیب رساندن از طریق مواد منفجره/درجه سختی Hard/میزان آسیب رسانی ۱۰۰)

بازیکنان بازی Fortnite در اولین چالش هفته نهم باید یک فعالیت هیجان‌انگیز را انجام بدهند و از طریق یکی از وسایل نقلیه‌ی بازی، مدت زمان ۳۰ ثانیه را در هوا سپری کنند. برای سادگی بیشتر در روند انجام این کار کافی است یکی از وسایل نقلیه جدید بازی را بردارید و داخل پورتال‌های بازی شوید. این در حالی است که چالش سوم، یک چالش چهار بخشی است و باید از آیتم‌های مختلفی استفاده کنید. اولین آیتم در نظر گرفته شده برای بازیکنان، قارچ است.

چالش‌های هفته نهم از فصل ششم کاربران بتل‌پس به‌نحوی طراحی شده است که در سه چالش از چهار چالش این هفته باید به حریف و سایر بازیکنان آسیب وارد کنند. در جریان اولین چالش از طریق نارنجک، بمب‌های چسبان یا بمب‌های سمی بازی فورتنایت باید به سایر بازیکنان آسیب وارد کنید. در این میان اشاره کنم که مهم نیست که بازیکن مورد نظر سایر بازیکنان بازی یا هم‌تیمی شما است. به‌عبارتی می‌توانید به‌راحتی از طریق بمب‌های چسبان (Clinger) و آسیب رساندن به خودتان و هم‌تیمی‌های‌تان این چالش را انجام بدهید! در آپدیت اخیر بازی فورتنایت دینامیت به بازی اضافه شد. حال بازیکنان باید از طریق این ماده منفجره جدید به ساخت و سازهای سایر بازیکنان آسیب وارد کنند. یکی از سخت‌ترین چالش‌های این چند هفته‌ی گذشته را می‌توان چالش کشتن دشمنان از طریق راکت لانچر یا Grenade Launcher دانست. البته سختی این چالش، این است که سلاح‌های ذکر شده به‌ندرت یافت می‌شوند. در جریان آخرین چالش هم بازیکنان بتل‌پس بازی Fortnite باید یک چالش چند مرحله‌ای را انجام دهند که می‌توانید آن را با اولین چالش ترکیب کنید. در این میان اشاره کنم که باید به سایر بازیکنان (هم‌تیمی‌ها حساب نمی‌شوند) آسیب برسانید.


چالش Get a Score of 10 or more on Different Carnival Clown Boards

در جریان مینی گیم هفته نهم، بازیکنان فورتنایت باید به سراغ دلقک‌هایی بروند که از دل آن‌ها یک سری بادکنک خارج می‌شود و بازیکنان باید آن‌ها را بترکانند. حال با کسب ۱۰ امتیاز پیش سه دلقک متفاوت، می‌توانید این چالش را کامل کنید. در ادامه مکان دلقک‌های بازی که تعداد زیادی هم ندارند، برای شما قرار داده شده است.

چالش‌های هفته نهم فصل ششم

 

چالش‌های هفته نهم فصل ششم

طبق روال هر هفته باید ستاره یا بنر را دریافت کنید که ستاره مخفی بتل‌استار این هفته در منطقه‌ی Leaky Lake قرار دارد و تصویر آن را روی نقشه در ادامه مشاهده می‌کنید.

چالش‌های هفته نهم فصل ششم

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.